Hakkımızda

2018 yılında 300 metrekarelik bir alanda hizmet vermeye başlayan Fransız Oto, süreç içinde edinilen tecrübe ve sunulan hizmetin kalitesi ile müşteri portföyünü ve memnuniyetini arttırmıştır. Sektör ihtiyaçlarını ve oluşturduğu müşteri güveni ve talepleri üzerine büyüme kararı alarak 2020 yılı itibari ile 5500 metrekarelik yeni kurumsal alanında, deneyimli ve yeni ekibi ile hizmete devam etmektedir.

 

Bünyesine almış olduğu Eurorepar Car Service markası ve standartları ile Fransız Oto, garanti kapsamında yer alan araçlara da; periyodik bakım, mekanik, elektrik, hasar, yedek parça, aksesuar, oto iç-dış bakım ve seramik kaplama konularında sektöre yenilikler getirerek hizmet vermektedir. Sektörün en çok ihtiyacı olan ikinci el araç satışı alanında da adını duyurarak kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Önceliği müşteri memnuniyeti olan Fransız Oto, ismini koruyarak her marka araca hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerine sağladığı kaliteli hizmeti daha da verimli hale getirebilen Fransız Oto’nun hedefi Türkiye çapında zincir bir marka haline gelmektir.